Hoci je Farma 10 naozaj drsná a na statku vzniká jeden konflikt za druhým, zdá sa, že po skončení sa niektorí dokážu pozrieť do očí, a dokonca sa spolu aj zabaviť. Farmári si totiž dali svoje prvé veľké stretnutie. Aha, kto dorazil a kto sa, naopak, na stretnutí neukázal.

Na Farme nie sú konflikty a hádky ničím výnimočným, no vyzerá to tak, že medzi súťažiami vznikajú aj pekné priateľstvá či nebodaj city. Aj keď sa počas jubilejnej desiatej série mnohí pohádali alebo si skočili do vlasov, po vypadnutí z hry o 75-tisíc je už zrejme všetko zabudnuté.

Farmári si totiž zorganizovali prvé veľké stretnutie po vypadnutí zo statku a zo záberov je zjavné, že sa dobre bavili pri chutnom jedle a posedení. Na stretávke pritom nechýbala Miška Štefániková, ktorá v Teleráne exkluzívne prehovorila aj o svojom tehotenstve, ku ktorej sa pridali Juraj Solčanský, Filip Hakl, Ibi Maiga, Silvia Šuvadová, Dajana Šildová či Lívia Chvostíková.

Hoci nevedno, z akého dôvodu, na veselku nedorazila väčšina celebrít (duo Twiins, Katka Brychtová, Robo Mikla) a rovnako sa na farmárskej stretávke neobjavila ani vypadnutá Monika Siposová, Filipova ex Lenka Horníková či Líivin priateľ Michal Gajdošech. Pozrite ale, ako to farmárom pristalo!

Zdroj │ Foto: Instagram