Michaela Štefániková vypadla po prehratom dueli s Danielou z hry a musela si pobaliť všetky veci. Počas súboja v stodole dávalo najavo, akoby nemohla bojovať v plnej sile a mnohí si kládli otázku, či za jej vzdávaním sa nie je práve údajné tehotenstvo. Teraz Miša konečne povedala pravdu.

Michaela Štefániková bola prvou účastníčkou desiatej série Farmy, ktorá sa odvážila po potužení alkoholom užiť si v drsných podmienkach radovánky. S mladým panicom Dominikom Porubským sa vtedy vytratili spred zrakov ostatných a v prírode sa oddávali vášni.

Nepríjemné vytriezvenie pre mladíka nastalo už o pár týždňov, keď si ho Miša zavolala bokom a oznámila mu šokujúcu novinku o tehotenstve. Dominik však tejto správe nechcel uveriť a tehotenstvo považoval za akúsi taktiku na jeho rozhádzanie psychiky. Dôkazom o tom, že by mohlo byť farmárske dieťa len fikciou, bol aj fakt, že Michaela si neváhala popíjať z vínka či tvrdého rovno z fľaše.

Napokon ale poriadne prekvapila v duelantskej stodole, kde sa postavila proti blondínke Dade. Miša sa hneď pri prvej disciplíne začala opúšťať a vzdávať, hoci ju Peter s Táňou výdatne povzbudzovali. Nikto nechápal, čo spôsobilo to, že sa večná bojovníčka odrazu mienila pobrať z hry o 75-tisíc tak ľahko a ani po otázkach na telo od Evelyn neprezradila, prečo do súbojov nejde naplno.

Mnohým napadla v hlave myšlienka, že za všetkým môže byť práve Miškino údajné tehotentvo, no zvrat prišiel až po vypadnutí z Farmy. Michaela, ktorá prešla aj výraznou zmenou imidžu, totiž prijala pozvanie do Telerána, kde zaskočenej Kvetke prezradila pravdu o bábätku: “Boli sme v hre, tak sa rozohrala jedna hra,“ šokuje úprimnou odpoveďou. Prekvapená Kvetka jej položila otázku ešte raz: “Takže bola to hra z tvojej strany?“ na čo sa jej dostalo jednoznačnej a sebavedomej odpovede červenovlásky: “Samozrejme.” Dominik si tak potom, ako sa k nemu táto novinka dostane, bude môcť konečne úplne vydýchnuť a vypustiť túto tému raz a navždy z hlavy.

Michaela zavítala do Telerána, kde potvrdila, že nie je tehotná
Fáma o tehotenstve bola teda naozaj len taktikou

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Instagram, Facebook