Aj keď Peter s Táňou svorne tvrdia, že je medzi nimi len kamarátstvo a všetko ostatné je obyčajná taktika, ostatní farmári majú na vec celkom iný názor. Pribúda stále viac znechutených hlasov, ktoré vyzradili, čo robí dvojica mimo kamier.

Duo Peter Harezník a Tána Brunayová sú od začiatku Farmy veľkými kamarátmi. Diváci a spoluhráči sa ale na ich adresu ozývajú čoraz častejšie. Peter pritom vyhlásil, že nerobia nič zlé a oboch ich vonku čakajú partneri. Táňu mal dokonca priateľ Paľo požiadať o ruku a s novinkou o zásnubách sa pochválil aj na Facebooku. Na statku však pribúda znechutených farmárov, ktorí prezradili, čo sa medzi dvojicou deje mimo kamier.

Ako prvý si otvoril ústa Dominik, ktorý prezradil, že v noci pri zaspávaní bolo od Petra a Táni počuť čudné zvuky pripomínajúce bozkávanie. Neskôr sa k nemu pridal Michal, keď sa nerozlučného dua narovinu opýtal, či im nevadí, ako sa asi cítia ich partneri, no dočkal sa nečakanej odpovede. Najnovšie sa ale do ich zvláštneho vzťahu obula aj Karin.

Blondínka sa rozhorčovala nad nechutnosťami, ktorých musí byť svedkom: „Také veci robia pred tebou, že sa na nich nemôžeš pozerať. Oni majú normálne se*uálny vzťah,“ prezrádza otvorene. S jej slovami zrejme súhlasí aj Juraj, ktorý odhalil ich ranný rituál. Mladíka pobúrilo, že dvojica sa má hneď po zobudení bozkávať s neumytými zubami. Ako na najnovšie odhalenia zareagujú partneri farmárskej dvojky, je tak otázne. Tánin priateľ pritom nedávno svoje oznámenie o zásnubách stiahol zo svojho profilu, hoci nevedno, z akého dôvodu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube