Krátko po Adamovom odstúpení z Farmy súťažiaci dostali za úlohu vyrobiť lavičku pre denný stacionár na detskej psychiatrii v martinskej nemocnici. Nápad je to, samozrejme, krásny, avšak vzhľadom na situáciu na statku, z ktorej pod tlakom šikany odišiel favorit na výhru, vyznieva všelijako. Názory divákov hovoria za všetko.

Kým sa diváci minulý týždeň spamätávali zo šokujúceho odchodu Adama Rohárika z Farmy 15, ktorého ostatní súťažiaci zo statku doslova vyštvali, na obrazovkách mohli zároveň sledovať, ako paradoxne tí istí ľudia stavajú lavičku pre detskú psychiatriu.

,,K charitatívnej zbierke Nadácia televízie Markíza priložili svoje ruky aj farmári s hospodárom Martinom. Výťažok pomôže vybudovať denný stacionár na detskej psychiatrii v martinskej nemocnici,” znie popis príspevku s fotografiami hospodára Martina Bagara a farmárov pózujúcich pri bielej lavičke s nápisom Sme v tom s tebou.

Napriek tomu, že ide o krásne gesto, dalo sa očakávať, že ľudia príspevok peknými reakciami nezasypú. Práve naopak. ,,Najväčší podvodníci!!! Z celej Farmy priložili ruku k dielu. Martin posuň Adama do finále, len tak to môžeš napraviť,” odkazuje Peter. ,,Od falošnej Miry by som nechcel nič, tá zloba bude aj v tej lavičke. Dúfam, že to čítaš, matka roku,” pritvrdil Martin. ,,Lavička šikany,” skonštatoval Marián.

Keďže v príspevku stojí, že ľudia môžu prispieť sumou 5 eur, ostré reakcie sa týkajú aj toho. ,,Zbierate korunky do finále? Smsky nebudú, že? Adam je preč, ľudia sú nespokojní a vy nemáte na kom zarobiť,” napísala Simona. ,,Nech pošlú Farmári z účtu….. keď odmietli 7000e, určite sú v plnke, základ že 10000e Adamových im chýbalo….banda lenivá,” tvrdí Jaroslav. ,,Celá Farma sa mi zhnusila. Škoda, že sa Markíza ani Martin Adama nezastal. A žiadna lavička to už nenapraví. Tí ľudia hnus,” znie ďalší negatívny komentár.

Zdroj/Foto: Facebook/Farma