Víťaz ôsmej série Farmy Miroslav Povec sa zapísal do povedomia Slovákov ako jeden z najpracovitejších farmárov vôbec. Nebál sa roboty a ani tvrdých podmienok na statku. Teraz prehovoril o tom, čo si myslí o najnovšej Farme X a komu držal palce.

Farmu 8 vyhral s prehľadom Miroslav Povec, ktorý sa medzi Slovákmi zapísal ako jeden z najväčších pracantov v jej histórii. Nebál sa žiadnej roboty a nezložili ho ani tvrdé podmienky či nevraživosť ostatných súťažiacich. Ako ale vníma súčasnú celebritnú Farmu a jej podmienky?

Mirko nám hneď na úvod prezradil, že tento ročník Farmy bol pre neho nečakane iný: „Tento rok to vnímam ako riadnu zmenu. Ale je to tak ako je a treba sa s tým zmieriť. Pravidla sú tiež iné, ale sú a treba ich dodržiavať. Či sú spravodlivé? To posúdiť neviem,“ priznáva bývalý kráľ statku. Zamyslel sa aj nad tým, či sa počas aktuálnej Farmy namakali súťažiaci viac alebo menej v porovnaní s Farmou 8: „Či robili viac alebo menej neviem posúdiť, ale čím viac ľudí na Farme pracuje, tým menej sa narobia,“ myslí si múdro, hoci sa týmto pravidlom neriadili všetci súťažiaci.

Napokon ale predsa našiel čosi, čo mu na najnovšej Farme nebolo po chuti: „Myslím si, že každý by mal mať rovnaké pravidlá bez rozdielov. Všetci si majú byť rovní bez rozdielov. To sa mi nepáči, že nemali všetci rovnaké podmienky,“ odhaľuje nedostatky v porovnaní s niekdajším farmárčením. Miro tiež priznal, či celebritnú Farmu sleduje aktívne: „Farmu nesledujem pravidelne, ale mám prehľad, čo sa tam deje a tento týždeň som sledoval viac.

Na záver odhalil aj to, ktorý z farmárov mu bol najsympatickejší a komu držal palce vo veľkom finále: „Výhru prajem Milanovi. Pripadá mi taký najfarmárskejší zo všetkých,“ šokuje. Hoci sa napokon stal víťazom Dominik, ktorý už vie, čo urobí s výhrou, ťažkú hlavu si z Mirkovho typu robiť nemusí. 25-tisíc hlasov národa v SMS hlasovaní hovorí totiž jasnou rečou!

Mirko Povec priznal, že sa mu nepáčia nerovnaké podmienky na Farme
Vo finále držal palce Milanovi Vysokaiovi
Dominik ale dostal 25-tisíc hlasov v SMS hlasovaní

Foto: Facebook, YouTube, TV Markíza