Divákmi milovaná, ale aj odsudzovaná reality šou Farma X spoznala svojho víťaza, ktorým sa stal absolútne nekompromisne súťažiaci Dominik Porubský. 20-ročnému finalistovi s nekonfliktnou povahou priali víťazstvo mnohí diváci, pričom s tým, čo urobí s výhrou, má jasno už dnes.

Dominik Porubský patril na Farme k tichším, no o to pracovitejším súťažiacim. Okrem faux pas s Michaelou, ktorá ho pripravila o panictvo, súťažou doslova preplával, pričom sympatie voči nemu neprechovávali len súťažiaci, ale aj televízni diváci. Vo veľkolepom finále sa nenápadný ťahač dreva z Trenčianskej Teplej predviedol ako neporaziteľný, keď so skóre 3:0:0 porazil svojich súperov.

Po nekonečných štrnástich týždňoch tak Farma X spoznala svojho ďalšieho výhercu rozprávkovej sumy 75 000 €. Po boku nového kráľa relácie súťažil po celý čas Milan Vysokai, jeho verný priateľ, ktorý sa stal taktiež finalistom šou. O priebehu finále si môžete viac prečítať >>>TU<<<

Ako sa zdá, aktuálny víťaz markizáckeho programu má už dokonca čiastočne jasno v tom, čo urobí s výhrou. Polovicu mieni darovať svojmu priateľovi zo šou Milanovi Vysokaiovi, pričom zvyšok peňazí chce venovať rodičom na opravu domu. Skromný víťaz by si ešte v prípade, že by nejaká finančná hotovosť ostala, doprial krátku dovolenku. Bez akejkoľvek finančnej hotovosti tak ostane len Peter Harezník, ktorý si však zo šou odnáša lásku Táňu.

Zdroj: markiza.sk