Fico hovorí o trénovaní povstalcov v SR: Nečakaná REAKCIA Naďa!

Dátum:

V médiách sa v týchto dňoch pretriasa najmä téma dohody Slovenska s USA. Tá bola búrlivo prediskutovaná aj v relácii RTVS Robertom Ficom a Ivanom Korčokom. Následne sa k debate vyjadrila aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá nazvala predsedu Smeru gaunerom.

Na dohodu so Slovenskom dokonca upozornil aj americký denník NewYorkTimes, kde ocenená novinárka píše o tom, čo by mohla urobiť vláda Joa Bidena v prípade ruského útoku na Ukrajinu. Podľa jej slov existuje možnosť, že by sa v takej situácií mohli na našom území trénovať povstalci z Ukrajiny.

Rovnakú rétoriku zvolil aj Robert Fico: „Tak si predstavte, ako bude ľahké tu vytrénovať ukrajinského povstalca, a potom bez akýchkoľvek problémov ho presunúť na ukrajinské územie, aby tam bojoval v prípadnom konflikte,“ uviedol vo videu. Na tieto slová už zareagoval aj minister obrany Jaroslav Naď.

Podporovatelia a iniciátori Dohody o obrannej spolupráci s USA zo Smeru a Hlasu sa zrazu stali jej kritikmi. Neverte im. Oni prišli v roku 2017 s iniciatívou, oni začali o nej rokovať v roku 2018 potom, keď SNS v roku 2019 pred voľbami otočila, oni jej vykrikovali, že nič z nej nehrozí a iba SNS klame a politikárči, oni o nej s Američanmi vyjednávali až do ich odchodu z vlády, aby nakoniec oni sami v roku 2022 urobil obrovskú otočku, začali klamať a strašiť ľudí. V SMERE A HLASE SÚ KLAMÁRI A FARIZEJI, KTORÍ ZNEUŽÍVAJÚ ĽUDÍ A STRAŠIA ICH NEZMYSLAMI. HISTÓRIA ICH ALE JASNE ODHAĽUJE. ONI PRIŠLI S INICIATÍVOU, ONI CHCELI A POTREBOVALI UZAVRIEŤ TÚTO DOHODU, A ONI O NEJ AJ VYJEDNÁVALI AŽ DO POSLEDNÉHO DŇA, KEĎ BOLI VO VLÁDE,“ napísal Naď. V najnovšom statuse zverejnil aj obsah listu exministra SNS Petra Gajdoša venovanému americkému veľvyslancovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj │ Foto: nytimes.com, FB/Robert Fico, Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...