Po tom, čo Peter Pellegrini v markizáckej relácii Na telo vyhlásil, že ľudia v Smere sú dezoláti, sa rozohnil šéf strany Robert Fico. Ten v krátkom videu na sociálnej sieti odkázal lídrovi Hlasu, že je falošný a má blízko k spolupráci s Matovičom či Kollárom.

Peter Pellegrini prijal v nedeľu pozvanie do politickej diskusnej relácie Na telo. Okrem iného sa vyjadril aj k Ficovej dovolenke v Jordánsku, pričom zdôraznil, že on sám počas zahraničných ciest nikdy svoj diplomatický pas takto nemusel použiť. Keď ale označil ľudí v Smere za dezolátov, Fico sa rozhodol okamžite zareagovať videom na sociálnej sieti.

Peter, ľudia si zaslúžia úctu a rešpekt. A nie tvoje urážky. Po neformálnom rozhovore v Markíze medzi Petrom Pellegrinim a eštebákom Budajom by som mohol skákať od nadšenia, ale, žiaľ, som smutný. Z politickej kuchyne Smeru totiž vyrástli takto falošní ľudia s najvyššími ambíciami. V Smere vieme, že Pellegriniho aj Hlas to ťahá k spolupráci s Matovičom alebo Kollárom. Ale že bude Pellegrini ľavicového voliča nazývať dezolátom či extrémistom, toto by som veľmi ťažko odpustil,“ naložil lídrovi Hlasu.

Peter, títo ľudia, ktorých nazývaš dezolátmi, urobili všetko pre teba, čo len mohli urobiť. A vďaka nim si v Smere dosiahol takú kariéru, o akej sa ti ani nesnívalo. To, že majú iný názor, ťa neoprávňuje, aby si ich tak nazýval. Možno urobili pre Slovensko viac ako ty a zaslúžia si úctu a rešpekt,“ nešetril bývalého kolegu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Robert Fico