Roberta Fica v minulosti sprevádzala počas programov aj zahraničných ciest mladá asistentka Mária Trošková. Jej meno sa dostalo do pozornosti verejnosti po tom, ako zavraždili novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Trošková sa odvtedy stiahla do ústrania.

Mária Trošková sa v poriadne mladom veku stala štátnou radkyňou a asistentkou vtedajšieho premiéra Roberta Fica. Po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice však unikli na verejnosť fakty z článku nebohého novinára, ktorý písal o prepojení Troškovej s mafiánom Antonínom Vadalom.

Na poste vtedy skončil Fico, Kaliňák, no aj samotná exmisska a ďalší. 35-ročná rodáčka z Púchova si ale krátko po odstúpení zaobstarala luxusné bývanie v Petržalke a momentálne sa stále zdržiava v mezonete s rozlohou 143 m² s terasou a vírivkou. Nevedno, ako a z čoho veľkorysé priestory platila a aj platí, keďže aktuálne nie je známy zdroj Troškovej príjmov.

Forograf Plusky ju však nedávno zachytil na parkovisku pred domom, ako vystupuje zo svojej Hondy, foto >>> TU <<<.  Po tom, ako si Trošková všimla, že ju ktosi fotí, začala na fotografa naštvane mávať. Susedia pritom tvrdia, že tmavovláska vychádza zo svojho mezonetu len zriedkavo a rovnako sporadicky prijíma návštevy. “Buď robí niečo formou home office, alebo je bez práce a len ju niekto štedro sponzoruje,” háda jeden z obyvateľov bytovky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YT/Denník N, Startitup