Filip Sulík je známy tým, že si rád “obtiera hubu” o rôznych ľudí. Servítku si pred ústa nedáva a na rovinu povie, čo si o nich myslí. Tentokrát od neho schytal náklad Radko Urbanyak, ktorý je hlavným hrdinom šou Ruža pre nevestu.

Radko Urbanyak sa počas víkendu nachádzal v Bratislave, kde neobišiel ani nočné kluby. Fešáka zo šou Ruža pre nevestu ľudia, samozrejme, spoznávajú, a tak sa s ním neváhajú fotiť, ale i potajomky ho natáčať na videá. Zábery Radka z barov sa dostali aj na sociálnu sieť Tik Tok, kde sa k nim mal potrebu vyjadriť známy syn politika Richarda Sulíka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Filip Sulík, ktorý minulý týždeň hviezdil v šou Bez servítky, nerozumie napríklad tomu, ako sa môže Radko vo svojom veku zabávať týmto štýlom. ,,Ty máš 34 rokov, ty k*kot! Ty si 34-ročný gádžo, ty chodíš do Trafa? Mne je tento človek tak odporný! Kámo, to je tak transparentné, že ty proste teraz, ako si akože slávny, tak strašne bažíš po tej pozornosti a chodíš sa ukazovať do každého detského vy*ebaného klubu a h*níš si na tom, že sa s tebou fotia. Ty si tak prvoplánový niktoš! Ty máš 34 rokov a tráviš svoje víkendy v kluboch pre deti, ty ko*ot,“ odkázal Radkovi kontroverzný Slovák.

Dostal Sulík za Bez servítky rovnako ako ostatní? Jasná odpoveď!

Fiki si zrejme myslel, že s jeho drsnými vyjadreniami, budú mnohí sympatizovať. V komentároch však nastal opak a ľudia si Radka zastali. Jediný, komu naložili a vysmiali ho, bol on. ,,Haluz, že tie dissy idú od niekoho, kto nikdy nič v živote nedokázal,” skonštatoval Robo. ,,Len zakomplexovaný človek ako ty, ktorý nikdy nemal od nikoho pozornosť, dokáže nonstop riešiť iných ľudí a je*ať sa im do života, len toľko,” napísala svoj názor aj Maria. ,,Prosím ťa… Buď už radšej ticho, lebo ty, čo povieš, to jedna sprostosť za druhou,” myslí si Pavlina.

,,Kámo, keby nebolo tvojho tatka, tak by si dnes na pokeci písal čajkám. Čo si ty dokázal za tvoj život. Ja som spokojný s tým, čo som dokázal, a nikto o mne nevie nič a nehrám sa na to čo ty,” vysmial Fikiho ďalší užívateľ Tik Toku a ani zďaleka nebol posledným s negatívnym názorom na jeho osobu.

@fikinko♬ original sound – Fiki Sulik

Zdroj/Foto: Tik Tok/fikinko, Voyo