Aktuálny týždeň sa v šou Bez servítky nesie v bojovnom duchu. Všetkých súťažiacich totiž už o pár dní čaká súboj vo FIGHT NIGHT CHALLENGE 6. V piatok predvedie svoje kulinárske umenie Filip Sulík, dostal za účinkovanie rovnaký honorár ako bežní smrteľníci?

Filip Sulík je známy nielen tým, že je synom politika a zároveň bývalého ministra hospodárstva Slovenskej republiky Richarda Sulíka. Programátor je preslávený najmä svojimi kontroverznými názormi či verejnými slovnými útokmi na rôzne osobnosti.

Filip Sulík sa pustil do Simony a jej syna: Z tých urážok vám príde zle!

Tento týždeň môžu diváci Bez servítky Filipa sledovať, ako hodnotí jedlá svojich súperov, pričom v piatok si vyskúša varenie pred kamerami on. Jeden z fanúšikov sa mladíka na jeho Instagrame opýtal, čo je dôvodom jeho účinkovania. ,,Prečo nie. Mám rád nové skúsenosti,” odpovedal stručne.

Rovnako stroho, avšak viac než jasne, Filip reagoval aj na otázku, či mal ten istý honorár, čo bežní ľudia, a teda 1000 eur. ,,Že liter, cute (zlatučké – pozn. redakcie),” zasmial sa Sulík, čím naznačil, že za takúto sumičku by nad účasťou zrejme ani nerozmýšľal.

Filip Sulík

Zdroj/Foto: Instagram/fikisulik123, Facebook/Bez servítky – TV JOJ