Francúzska kinematografia prišla pred pár hodinami o ďalšiu krásnu múzu strieborného plátna. Vo veku 87 rokov odišla na večný odpočinok známa herečka, ktorá sa preslávila najmä po boku Louisa de Funèsa vo viacerých dieloch Fantomasa. Podľahnúť mala dlhej chorobe.

Vo veku 87 rokov vo štvrtok zomrela v parížskej nemocnici Mylène Demongeot. Ako informuje Deadline, presná príčina jej smrti nie je známa, no podľahnúť mala dlhej chorobe. Krásna herečka bola počas svojej mladosti prirovnávaná k Brigitte Bardot.

Hviezda sa preslávila najmä komediálnou trilógiou Fantomas (1964), Fantomas sa hnevá (1965) a Fantomas kontra Scotland Yard (1967), kde sa objavila po boku Louisa de Funèsa, ako i Jeana Maraisa.

Celkovo však stvárnila postavy vo viac ako 90 filmoch, z ktorých mnohé boli práve komédie. Zahrala si napríklad aj v Troch mušketieroch z roku 1961, pričom sa nakrúcania nevzdala ani vo vyššom veku. Jej život postihlo v roku 2012 i veľké nešťastie, keď ju účtovník pripravil o dva milióny eur tým, že peniaze pochybne požičal ďalším známym hercom. Pred pár dňami odišla do hudobného neba aj známa speváčka slávnych hitov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: deadline.com │ Foto: Twitter