Keď v januári 2018 začala TV Markíza vysielať denný seriál Oteckovia, okamžite sa z neho stal fenomén nielen medzi dospelými, ale aj tými najmenšími divákmi. Osudy štyroch mužov a ich rodín zabávali fanúšikov každý pracovný deň, pričom po rokoch sa dostal do svojho veľkolepého finále.

Seriál Oteckovia bol natočený podľa adaptácie argentínskej telenovely Señores Papis z roku 2014, kým na slovenských obrazovkách sa vysielal od 1. januára 2018. V obľúbenom projekte TV Markíza sa v hlavných úlohách predstavili Filip Tůma, Vladimír Kobielsky, Marek Fašiang, Braňo Deák a po ich boku si zahrali nielen ďalšie zvučné mená domáceho šoubiznisu, ale aj začínajúci detskí herci.

Po poklese sledovanosti prišla televízia v máji tohto roka s nečakaným vyhlásením, a to že seriál Oteckovia definitívne končí napriek stále otvoreným dejovým linkám. Po dlhšej odmlke sa však diváci dočkajú veľkolepého finále, v ktorom dôjde k svadbe Tomáša a Gréty, pričom do špeciálnej epizódy sa napokon vrátia všetky postavy obľúbeného seriálu, vrátane Dominiky Kavaschovej či Braňa Deáka. Finále Oteckov si môžete pozrieť už teraz na platforme Voyo, prípadne v stredu (31. augusta) na Markíze o 20:30 hod.!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, Markiza