Robo Mikla sa dostal do povedomia verejnosti v roku 2004, keď sa v historicky prvej sérii SuperStar preslávil svojim rebelským hlasom. Po dlhoročnej odmlke sa divákom pripomenul počas jubilejnej Farmy X, ktorú opustil na základe vlastného rozhodnutia a následne sa opäť stiahol do úzadia.

Robo Mikla má za sebou širokú škálu televíznych škandálov. Tie začali ešte v čase jeho pôsobenia v speváckej šou, keď vtedy 22-ročný spevák holdoval alkoholu a bujarému životnému štýlu. Spojenie týchto vecí s markizáckymi kamerami teda rozhodne nemohli priniesť nič iné, než poriadne úrodnú pôdu pre verejné faux pas.

Opraviť svoj obraz a mienku sa Robo rozhodol v jubilejnej sérii Farmy, kde sa okrem neho predstavili i celebrity ako Martin Šmahel, Silvia Šuvadová či krásne sestry Nízlové. Po vypadnutí z daného projektu o ňom však opäť nebolo dlhšie počuť.

Podľa najnovších informácií magazínu Pluska.sk sa Mikla snaží preplávať životom v ťažších podmienkach. „Nevydržím dlho chodiť ani stáť, jediné, čo ma zachraňuje, sú kvalitné topánky so špeciálnymi vložkami,” prezradil zdravotné problémy. Tie nie sú jedinou záťažou bývalého Superstaristu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Medzi tie sa rozhodne radia i životné podmienky. Bývalá markizácka hviezda má totiž na vlastné pohodlie izbu pripomínajúcu bunker, do ktorej musel zmestiť okrem nábytku a osobných vecí i množstvo hudobných nástrojov, ktorými sa snaží uživiť. Zábery jeho bývania si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: TV Markiza, Facebook