Speváčka Barbora Balúchová sa už v pokročilom štádiu tehotenstva pekne zaguľaťuje, na čom má veľkú zásluhu populárny slovenský podnikateľ a multiotecko Boris Kollár. Slovenská speváčka však dostala ďalšiu ranu pod pás, tentokrát však nie od Borisa! 

[sociallocker]Balúchová má momentálne okrem tehotenstava o jednu starosť naviac. Barbora totiž vystupovala ako speváčka v skupine Starmania v relácii Neskoro Večer: Talkshow Petra Marcina, ale to je už minulosťou. Tehotnú blondínu v úlohe speváčky Starmanie nahradí pomerne neznáma slovenská speváčka Anna Belová.

Barbora Balúchová končí v Starmanii a nahradí ju Anna Belová.
Barbora Balúchová končí v Starmanii a nahradí ju Anna Belová.

Anna Belová sa spevu venuje od útleho detstva a v roku 2010 sa predstavila aj na súťaži Eurovision Song Contest. Odvtedy však sympatická bruneta vystupovala viackrát v slovenskom rozhlase alebo v televízii Joj, no a prednedávnom uspela na konkurze, takže sa Slovensku predstaví ako hlavná speváčka skupiny Starmania v už spomínanej šou zabávača Petra Marcina. Táto príťažlivá Slovenka má jednoznačne potenciál na to, aby svojou prítomnosťou zvýšila sledovanosť programu, v ktorom bude vystupovať. Medzi jej prednosti totiž nepatrí len spev, ale aj luxusná postava a pekná tvár, na ktorú sa neskoro večer určite rád pozrie nejeden chlap.:P

Anna Belová fotogaléria

Anna Belová Anna Belová Anna Belová Anna Belová Anna Belová Anna Belová Anna Belová Anna Belová

Foto: Facebook.com
[/sociallocker]