V uplynulej epizóde z boja o Radka Urbanyaka vypadla krásna Frederika. Po návrate domov prezradila pikošky zo zákulisia natáčania šou Ruža pre nevestu. Do čoho boli dievčatá nútené a čo vyplynulo úplne prirodzene?

Frederika sa v Ruži pre nevestu dostala až do semifinálovej päťky, kde sa s ňou Radko vo všetkej slušnosti pekne rozlúčil. V pokojnom duchu však určite neprebiehalo celé natáčanie na Srí Lanke. Diváci s napätím sledovali incidenty a ostré konflikty medzi dievčatami, pri ktorých si mnohí kládli otázku, či boli reálne alebo zinscenované. Blondínka prezradila viac.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Zákulisie veľmi nemôžem prezrádzať ešte, ale… No, ono v prvom rade je to šou. My jednoducho musíme robiť tie intrigy. Diváci chcú vidieť drámy, diváci chcú vidieť konflikty. Lebo… Povedzme si úprimne, kebyže tam sedkáme, štrngáme si proseccom a usmievame sa po sebe, tak by to asi až také zaujímavé nebolo pre toho diváka,” uviedla pre Topky.sk Frederika.

To neznamená, že k sebe boli všetky baby po vypnutí kamier láskavé. Vypadnutá kráska však s nikým problém nemala. ,,Dolli bola vždy taká, že za mnou prišla po rozhovore a povedala mi, že povedala som na teba tieto veci z toho a z toho dôvodu. Takže s ňou som si to vždy vykomunikovala. Ale taká Julia, to bol pravý opak,” zasmiala sa Fergie. Tú si diváci spájajú aj s vášnivými bozkami, ktoré neraz venovala Radkovi. Boli spontánne?

,,Ja som sa sama nespoznávala, keď som sa dívala na seba,” priznala Zvolenčanka, ktorá si pri daných scénach zakrývala oči. ,,Možno som reagovala trošku prehnane, lebo som nevedela, čo mám vlastne spraviť. Jednoducho tie kamery, ten stres, napätie… Nuž, akože v realite by si toto odo mňa nečakal, žeby som spravila takýto prvý krok. Určite nie,” obhajovala svoje nefalšované bozky Fergie.

Skryté kamery? Natáčanie Ruže prebiehalo horšie, ako si myslíte!

Zdroj: Topky | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial