Šou Ruža pre nevestu je už v druhej polovici. V ostatnej epizóde sa so ženíchom Radkom rozlúčila Anet, ktorá dobrovoľne odstúpila. Po svojom príchode domov odhalila, ako prebiehalo natáčanie. Boli všade kamery?

Pri súkromných rozhovoroch dievčat, kedy sú snímané naozaj zblízka, sa určite nejeden divák zamýšľa nad tým, či majú kočky v izbách nainštalované kamery, ako je to napríklad v reality šou Farma. A ako je to pri rande s Radkom? Je sprevádzané celým štábom?

Anet o odchode z Ruže: Toto sa dialo v zákulisí, bolo to drsné!

Anet, ktorá k Radkovi necítila to, čo by mala, a preto sa rozhodla dať Ruži pre nevestu zbohom, dostala na Instagrame otázku práve ohľadom natáčania. ,,Natáčalo sa každý deň, celý deň v podstate. Tam bola pauza iba, keď sme išli spať. A potom od rána sa točilo. No a tým, že tam neboli statické kamery, neboli tam skryté kamery, tak vždy tam boli kameramani pri nás, takže sme vedeli, že nás točia,” odhalila pozadie šou krásna vizážistka.

Rovnako to bolo aj pri súkromných stretnutiach s hlavným hrdinom, ktoré sa vždy nesú v čo najviac romantickom duchu. ,,Vy ste tam na rande s Radkom a okolo vás milión ľudí a svetiel. Vedeli sme, že nás točia vždy,” šokovala Anet. Účinkujúce to teda vôbec nemajú, respektíve nemali jednoduché… Alebo si viete predstaviť, že vám je takmer celý deň za chrbtom niekto s kamerou?

kamery kamery

Zdroj/Foto: Instagram/anetslotova, tvmarkizaofficial