Rodina Geissenovcov dorazila na Slovensko, ako už pred časom sľubovali, pričom majú v pláne navštíviť viaceré krásne oblasti našej krajiny. Na úvod si vyrazili do Bratislavy, kde ich spoznával na ulici aj slovenský ľud. Robert ostal prekvapený z reakcie domáceho obyvateľstva.

Robert (58) a Carmen (57) Geissenovci dorazili spolu so svojimi dcérami na Slovensko, pričom súkromný tryskáč pristál v Bratislave. Hlavné mesto si tak počas svojej sedemdňovej návštevy obrzie milionárska rodina ako prvé. Už vo večerných hodinách vyrazili do ulíc, kde ich sprevádzal župan bratislavského kraja Juraj Droba a ďalší.

Okolo deviatej večer si prominentná rodinka obzerala bratislavskú promenádu, kde manželov podľa informácií Plusky začal spoznávať slovenský ľud. Domáce obyvateľstvo prijalo milionárov priateľsky a mnohí dvojicu oslovovali alebo sa chceli spoločne odfotiť.

Robert Geiss ostal z tak srdečného privítania prekvapený a so smiechom poznamenal, že na Slovensku je o nich väčší záujem ako doma v Nemecku. Napokon si to namierili do jednej z reštaurácií, kde si vychutnali jedlo a vínko nielen s Drobom, ale aj s poslankyňou Cigánikovou a ministrom Sulíkom!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  │ Foto: IG/tvjoj, gabrieladrobova