Geissenovci mieria na SLOVENSKO: Natočia tu diel svojej šou!

Dátum:

Manželia Carmen a Robert Geissenovci patria desať rokov na výslnie televíznych obrazoviek vďaka svojej šou, ktorá si získala milióny fanúšikov. Richard Sulík už po výstave v Dubaji EXPO 2020 avizoval, že rodina príde na Slovensko. To sa čoskoro stane realitou!

Geissenovci, ktorí už celú dekádu natáčajú šou Geissenovci – Ťažký život milionárov, neskrývali počas výstavy EXPO 2020 v Dubaji svoje nadšenie. Ako uviedol minister Richard Sulík, prominentná rodina navštívila aj slovenský pavilón, v ktorom sa zdržala dve hodiny a napokon podnikla ďalšie dve návštevy.

Politik z SaS sa pochválil verejnosti i tým, že sa s manželmi pri haluškách dohodol, že Geissenovci prídu v máji 2022 na Slovensko, kde natočia jeden diel populárnej šou. Sulík sa tešil, že takáto reklama a propagácia Slovensku prospeje a má hodnotu stotisíc eur. Nezabudnuteľný moment sa pritom blíži míľovými krokmi, keďže rodinka pristane na Slovensku už o pár týždňov.

Hovorca strany SaS Ondrej Šprlák pre denník Sme novinku potvrdil. ,,Podľa predbežného plánu prídu Geissenovci na Slovensko v máji,“ uviedol. Manželia strávia v našej krajine týždeň a navštívia viaceré lokality, pričom si za zaradenie Slovenska do šou nevypýtali žiadny honorár. Firma Geiss TV však presný dátum ich príchodu neprezradila. ,,Geissenovci hovoria, že sa vám ozveme v pravý čas,“ uviedla Monika Niedecken. Podrobnosti tak nateraz ostávajú pod rúškom tajomstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sme.sk│ Foto: IG/richard_sulik, FB/Carmen Geiss

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...