Iba pred pár hodinami sa na verejnosť dostala informácia o plánovanej žalobe na čerstvú vdovu Ivanu Gottovú. Údajne ju mala podať najstaršia dcéra maestra, s ktorým sa Česko i Slovensko rozlúčilo iba pred piatimi dňami v Katedrále sv. Víta. Najnovšie na majetkové vyrovnanie po otcovi zareagovala samotná Dominika.

Na pohrebe Karla Gotta nebol, keďže má trpieť mániodepresiou. V prípade majetkového vyrovnania sa však veľmi rád vyjadril. Reč je o fínskom hudobníkovi Timovi Tolkkim, manželovi najstaršej dcéry maestra. Podľa jeho slov dostala najstaršia dcéra speváka 100-tisíc eur, s čím nie je spokojná. ,,Budeme chcieť dva milióny eur alebo dom na Betramke. Dom by nám stačil,“ napísal v sms správe českému portálu TN.cz.

Takto mali podľa Tima znieť požiadavky v žalobe na Ivanu Gottovú kvôli údajnému neférovému majetkovému vyrovnaniu. České média oslovili 46-ročnú ženu, aby sa aj ona vyjadrila k právnym krokom, ktoré údajne podľa svojho manžela plánuje. Jej odpoveď však mnohých poriadne prekvapila. „Rozhodne žiadnu žalobu nechystám, počkám na klasické dedičské konanie. To, čo robí môj manžel, je jedným z dôvodov našej práve vrcholiacej manželskej krízy,“ uviedla pre blesk.cz.

Nie je to prvýkrát, čo sa Dominika priznala, že má problémy vo vzťahu. Jej milovaná polovička má žiť bohémskym životom, no už dlhší čas je bez práce a peňazí tak nemajú nazvyš. Potvrdzuje to aj čin samotnej Ivany, ktorá poslala nevlastnej dcére letenky, aby sa mohla zúčastniť pohrebu svojho otca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook/Karel Gott, YouTube