Gábor Grendel pôsobí v politike od parlamentných volieb ako podpredseda parlamentu za stranu OĽaNO. Nedávno naložil expremiérovi Robertovi Ficovi, ako aj poslankyni Romane Tabák. V súkromnom živote tvorí politik pár so známou herečkou, ktorá sa objavila na titulke pánskeho magazínu.

Gábor Grendel (41) pôsobí v slovenskej politike ako podpredseda parlamentu za stranu OĽaNO. Na nedostatok pracovných povinností sa sťažovať nemôže, no voľný čas trávi po boku krásnej umelkyne Bronislavy Kováčikovej (25). Politikova priateľka je pritom známa herečka, ktorá k zvodným záberom nemá celkom ďaleko.

Prvýkrát sa Broňa objavila na titulke obľúbeného pánskeho magazínu Break už v novembri 2019, kedy s herečkou Annou Kadeřávkovou poukázali na hnutie Movember, zaoberajúce sa prevenciou pred mužskými pohlavnými chorobami. Tentokrát mladá kráska prikývla na spoluprácu opäť a objavila sa na titulke júnového vydania. Broni to mimoriadne pristalo na záberoch, na ktorých je odetá len do krátkej bielej košielky a opätkových lodičiek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/autentickabrona, casopisbreak, FB/Gábor Grendel