Herečka Hana Gregorová si pri svojom mladom a kontroverznom priateľovi Ondřejovi Koptíkovi preskákala poriadne krušné chvíle. Zdá sa ale, že vzťah so zajačikom jej prospieva. Takáto štíhla totiž ešte nebola!

Hana Gregorová prekvapila verejnosť románikom s výrazne mladším Ondřejom Koptíkom. Československý škandál jej však vyrobil až rozchod, po ktorom sa dostali na verejnosť oplzlé básničky a fotky zo súkromných archívov. Po protidrogovej liečbe ale zobrala umelkyňa exmilenca späť a dnes si nažívajú v harmónií.

Slová mladého taxikára na adresu svojej lásky sú dnes mimoriadne opatrné a na rozdiel od minulosti sa o vzťahu s herečkou vyjadruje len v krátkych a diplomatických frázach. Že vzťah prospieva obidvom, má dosvedčovať aj mladistvý vzhľad Gregorovej, ktorá navyše výrazne schudla.

Tmavovláska, ktorá má pred sedemdesiatkou, dorazila na charitatívnu akciu Nadačného fondu Hanky Kynychovej v svetri s Mickey Mousom, no to nebolo všetko. Štíhlu figúru jej odhaľovali aj obtiahnuté tmavé nohavice. Podľa informácií českého Expresu síce údajne pôsobila unavene, s prepadnutou tvárou a smutným pohľadom, no dôležité je, ako sa cíti samotná herečka.

Fotku štíhlej Hany Gregorovej na poslednej akcií si pozriete >>>TU<<<

Hana Gregorová predtým

Hana Gregorová dnes

Štíhla Gregorová dorazila na akciu v svetri s Mickey Mousom

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: YouTube/Michael Szatmary, Televízia JOJ, Lojzikova TV Retro CS, Instagram/sbirkapotravin, divadelkorb, tvjoj, Facebook/Ondřej Koptík, Nadační fond Hanky Kynychové