Novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová sa rozhodla verejne varovať ľudí pred istou taxi službou pôsobiacou v Bratislave. Detailne popísala, čo sa malo stať potom, čo vodič prišiel po ňu a jej kamarátku. Slová žurnalistky však poriadne nahnevali šoféra, ktorý žiada o ospravedlnenie.

Zuzana Kovačič Hanzelová oživila kauzu spred troch rokov, keď ju mal kontaktovať taxikár zo služby Bolt s nemiestnymi návrhmi, pričom jej telefónne číslo získal vďaka aplikácii taxislužby. Nedávno sa do nepríjemnej situácie mala dostať znova, keď z koncertu odchádzala spoločne s kolegyňou Laurou, ktorá im objednala taxík.

Podľa slov redaktorky denníka SME sa mal taxikár už od začiatku správať zvláštne a s klientkami polemizovať o požívaní alkoholu. Potom, čo Hanzelová vystúpila z auta, sa mal muž niekoľkokrát opýtať jej kamarátky, či sa ho bojí a vraj naschvál išiel po ceste, ktorá nesmerovala na jej adresu. ,,Týpek si užíval Laurinu neistotu, dosť možno aj pod vplyvom niečoho, keďže o tom sám vtipkoval. Nakoniec pod hrozbou slzáku Laura vystúpila a odišla, vďakabohu, domov. S traumou, strachom, ale živá a zdravá,“ napísala na sociálnej sieti manželka markizáka Michala Kovačiča, a zároveň odporučila ženám, aby si aplikáciu Bolt odinštalovali.

Tvrdú kritiku novinárky zachytil aj samotný taxikár, ktorý sa rozhodol kontaktovať médiá. ,,Klamete! Očierňujete mňa, očierňujete Bolt. Za tú noc z 26-27.11.2022 som bol dvakrát kontrolovaný políciou, dvakrát som fúkal s výsledkom 0.00 a najazdil som vyše 370 km. Žiadam vás o verejné ospravedlnenie,” napísal nahnevaný muž v liste, ktorý zverejnil Refresher news. Vo svojej verzii uviedol, že obe klientky sa mu pri vstupe do auta priznali, že sú ,,opitučké“. Vodič mal odvetiť, že tiež by nemusel byť triezvy, no rozhodol sa byť abstinentom. Z GPS trasy odbočil iba kvôli tomu, aby sa vyhol ceste v mnohými semaformi. V rozhovore s Hanzelovej kolegyňou údajne ani raz nepadli slová o slznom spreji a klientka bola bezpečne privezená na danú adresu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/zuzanahanzelova, refresher.sk | Foto: YT/SME, IG/zuzanahanzelova, Pixabay