Opozičná strana Smer-SD má každoročnú tradíciu, kedy organizuje celoslovenské oslavy MDŽ. Tentokrát si smeráci pripravili veľké prekvapenie v podobe vystúpenia samotnej českej legendy Heleny Vondráčkovej. To sa však nepozdáva mnohým Slovákom, ktorí jej to dali poriadne vyžrať.

Pred pár dňami bolo zorganizované zhromaždenie k MDŽ v Prievidzi. Ako býva zvykom, Robert Fico opäť upozornil na postavenie žien v spoločnosti. Samozrejme, nezabudol predstaviť predvolený program jeho strany a pre hostí bolo pripravené aj bohaté kultúrne vyžitie.

V športovej hale vystúpili Peter Stašák, Ján Babjak, Ján Berky-Mrenica a hviezdou večera bola česká speváčka Helena Vondráčková. Mnohí Slováci jej v posledných dňoch vyčítajú, že sa zapredala a pre peniaze nemala problém zahodiť svoje morálne hodnoty. ,,No fuj, za peniaze všetko, Helenka. U mňa si skončila a dúfam, že zistíš, čo je v živote skutočne dôležité,“ napísala na sociálnej sieti nahnevaná Mária, ktorá bola jej vernou fanúšičkou.

Komentáre v podobnom znení začali pribúdať a neušli ani 75-ročnej umelkyni. Je si totiž vedomá, že účasť na akcii Smeru-SD môže ovplyvniť obľúbenosť jej koncertov v našich končinách. Rozhodla sa preto vysvetliť jej pohľad na celú záležitosť. ,,Nie, nie… Žiadnym politikom som spievať nebola. Bola som spievať ženám pri príležitosti MDŽ. Politici tam mali svoju schôdzu, ale ja som spievala ženám, pre plnú sálu a bola som rada, že som vystúpila opäť v Prievidzi, ktorú mám rada,“ zdôraznila známa blondínka pre Nový Čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas  |  Foto: FB/SMER-SD, Robert Fico