Slovenský herec Sväťo Malachovský pred pár rokmi nepríjemne prekvapil najbližších, keď opustil manželku a syna kvôli mladšej kolegyni. V tom čase to mal považovať za správny krok, ktorý bol sprevádzaný veľkou láskou k Petre Molnárovej. Po jej najnovších obvineniach by bol umelec zrejme rád, keby svoje minulé rozhodnutia mohol prehodnotiť.

Milenecká aféra Sväťa Malachovského sa prevalila v roku 2016, keď svoju manželku Ľubicu Čekovskú podvádzal s Petrou Molnárovou. Nadanú skladateľku a ich dnes už 10-ročného syna Tea herec napokoon opustil. Z milencov sa po dvoch rokoch randenia stali manželia, ktorým sa následne narodili dvaja synovia Timotej a Marko. Veľká láska dlho nevydržala, keďže Molnárová odišla od manžela v roku 2019, a to nosila pod srdcom jeho dieťa. Neskôr sa na verejnosť dostali klebety, že bývalému partnerovi mala zamedziť styk s bábätkom.

K dôvodu rozchodu sa ani jeden nevyjadril. Až doteraz! Známa plavovláska totiž na sociálnej sieti zverejnila vážne obvinenia na adresu svojho ex. ,,Problém je pracovať, problém je nepracovať, problém je snažiť sa o niečo, problém je nesnažiť sa, problém je pomôcť, problém je nepomôcť, starať sa je problém, nestarať sa je problém, ale nechať sa šikanovať a týrať, “nie je až taký problém”. “Je to v poriadku”… alebo “je to tvoj problém!” Sexuálne zneužívať a týrať vlastné deti, “to predsa nie je až taký problém!?” alebo neviditeľný problém. Na svete je veľa problémov a každý má ten svoj. A každý sa k problémom stavia inak. A PRETO som s 1,5 ročným synom, a v 5. mesiaci tehotenstva, s druhým synom, od neho odišla!” napísala Petra, ktorá podala na otca spoločných detí aj trestné oznámenie.

Polícia sa skutočne zaoberala trestným činom zneužívania, no trestné konanie bolo v jednej časti odmietnuté a v ďalšej právoplatne zastavené. Vážne obvinenia sa dostali aj do uší samotného herca, ktorý ich rázne odmieta. ,,Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujem o jej osobu ju dohnal k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané,” uviedol Malachovský pre plusku.sk, pričom neskrýval znechutenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: TV JOJ, IG/petra_molnarova_