V priebehu uplynulého víkendu sa slovenská smotánka stretla v budove Slovenského národného divadla, pričom nemohol chýbať ani slávny červený koberec. Po ňom prichádzali na Ples v opere prominentní hostia pod drobnohľadom kamier. Pre pár známych osobností však išlo o veľkú premiéru.

Plesová sezóna sa už tradične začína najväčšou udalosťou roka, pričom pred pár dňami sa uskutočnil už 19. ročník Plesu v Operu. Slávnostného večera sa zúčastnili herci, speváčky, športovci, podnikatelia, vedci i politici. Jedným z nováčikov bol okrem komičky Evelyn, ktorá svojim výzorom odrovnala mnohých fanúšikov, aj seriálový otecko Marek Fašiang.

Obľúbený herec sa však neobjavil po boku svojej 19-ročnej priateľky Terezy Bizíkovej, ale v spoločnosti mamy Ingrid, ktorá je generálnou riaditeľkou Divadla Nová Scéna. ,,Dostal som sa tam vďaka mojej šikovnej mame. Obdivujem ju, bolo mi cťou jej robiť spoločnosť, a zároveň jej ďakujem, že som si mohol taký večer užiť a robiť jej spoločnosť,“ priznal sa Fašiang pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/tvmarkizaofficial