Obľúbená hollywoodska herečka Anne Hathaway (37) s fanúšikmi zdieľala radosť zo svojho druhého tehotenstva. Málokto však tušil, že kráska sa už v tichosti stala mamičkou aj po druhýkrát.

Anne Hathaway, ktorú milujú diváci vďaka filmom ako Diabol nosí Pradu či Denník princeznej, sa v júli pochválila fanúšikom krásnou novinkou. So svojím manželom Adamom Shulmanom (38) totiž očakávali bábätko.

K ich 3-ročnému Jonathanovi mal teda čoskoro pribudnúť ďalší súrodenec. Herečka z hollywoodskych trhákov pridávala na sociálne siete zábery s bruškom a aj z interview, ktoré poskytovala televíziám, bolo zjavné, že pôrod krásky je na spadnutie.

Anne sa ale rozhodla porodiť v úplnej tichosti a o tom, že sa stala mamičkou aj po druhýkrát, vedeli zrejme len najbližší. Fotografom sa ale napokon podarilo zachytiť Hathaway pri nedeľnej prechádzke v parku v Connecticute. Po jej boku kráča synček aj manžel, ktorý v ruke niesol vajíčko s malým pokladom. Novinka rodinky je teda vonku, srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://twitter.com/YuriSaladino/status/1204215034861240320

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/The Late Show with Stephen Colbert, Para Los Curiosos – Svetové kuriozity nielen z Mexika, Instagram/annehathaway