Monika Szabó má za sebou veľkú udalosť. Obľúbená herečka, ktorá aktuálne hviezdi v dennom seriáli Mama na prenájom, si počas tohto víkendu užila svoju vytúženú svadbu.

Kým v seriáli Mama na prenájom jej tento týždeň svadba ušla doslova o vlások, keď si Lucia na poslednú chvíľu rozmyslela sobáš s Oskarom, v realite si ju užila so všetkým, čo k tomu patrí.

Monika Szabó povedala áno svojmu milovanému partnerovi Dominikovi ešte koncom minulého roku, kedy dvojica mierne zmenila plány. ,,Mal to byť len civilný obrad.. “povinná jazda” – prvý krok k tej veľkej svadbe, ktorá nás čaká v marci. Podpíšeme papiere a ide sa domov. Ale prišlo uvedomenie.. pre nás je to predsa veľký krok! Pre nás, pre naše deti, našu rodinu.. pre babičky, ktoré s nami nevycestujú v marci do Tatier. A tak sme z tejto “povinnej jazdy” spravili neodmysliteľnú súčasť toho, čo vo výsledku spečatí našu lásku, našu rodinu.. oslávili sme to s našimi najbližšími a bolo to magické!” napísala obľúbená herečka k záberom z prvej veľkej udalosti.

Tá druhá prišla na rad tento víkend a to v spomínaných Vysokých Tatrách, kde sa už konal aj poriadny bašável. Na ňom nechýbala ani známa influencerka Silvia Kucherenko so synom, ktorej mamina tvorí dlhé roky pár so ženíchovým otcom.

Na Instagrame už uzrelo svetlo sveta niekoľko záberov, z ktorých je jasné, že Monika bola skutočne očarujúca nevesta!

herečka

Zdroj/Foto: Instagram/mon.szabo