Slovenský šoubiznis skrýva zákutia, ktoré vedia stále prekvapiť. Teraz vyšlo na povrch, že obľúbená slovenská herečka Monika Szabó, donedávna ešte Horváthová, a influencerka Silvia Kucherenko sú rodina. Aké sú medzi dievčatami väzby?

Silvia Kucherenko už dávno nie je tou kontroverznou kráskou, za ktorú ju mnohí majú. Napriek tomu, že na Instagrame sem-tam pošteklí mužov obnaženejšou fotkou, prezentuje sa ako vzorná mamina, žienka domáca či úspešná podnikateľka.

Málokto zrejme vie, že influencerka je v rodine s hviezdou seriálu Mama na prenájom Monikou Szabó. K istému sledovateľovi sa ale niečo predsa len dostalo, a tak sa blondínky na to, či sú s herečkou rodina, priamo opýtal.  „Už čoskoro, ale v podstate už áno. Že drahá?“ reagovala Sisa s tým, že označila aj predstaviteľku Lucie Tomanovej.

„Silviina mamina a Dominikov (herečkin manžel, pozn. red.) tato tvoria už dlhé roky pár. Takže sú z nás v podstate švagriné. Milé na tom celom je, že sme donedávna boli v rodine dve Moniky Horváthové,“ upresnila brunetka a odhalila aj ďalšiu poriadne zaujímavú zhodu náhod. Kým sa totiž pred koncom roka nevydala, volala sa rovnako ako jej svokra, a teda Monika Horváthová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Zdroj: Topky | Foto: Instagram/official_silviakucherenko, mon.szabo