25. novembra podvečer zasiahla celé Slovensko zdrvujúca správa o úmrtí mladej herečky Slovenského národného divadla, ktorá zrejme odišla z tohto sveta dobrovoľne. Divadelnú obec tak zdrvila tvrdá rana, pričom mnohí umelci sú v absolútnom šoku. S kolegyňou sa rozlúčili prostredníctvom sociálnej siete.

Iba 27-ročnú herečku Moniku Potokárovú našiel v pondelok (25.11.) bez známok života v bratislavskom byte jej manžel Robert Roth. Pre rodinu, priateľov aj fanúšikov to je obrovský šok, keďže pôsobila v poriadku s úsmevom na perách. Nikto však nemohol tušiť, čo sa odohrávalo v jej vnútri.

S kolegyňou sa rozhodli rozlúčiť na sociálnej sieti aj známe celebrity. Herečka Natália Germani, ktorá sa čoskoro stane mamou, zverejnila záber zahalený do čiernej farby s odkazom: ,,Odpočívaj v pokoji.“ Smrť talentovanej členky Činohry SND sa dotkla aj Krístíny Tormovej. ,,Musí to byť strašné, keď až takto veľmi bolí život. Strašné. Strašná bolesť. Zažila som, keď bolí život a je to peklo. Toto musí byť čo? Odpočívaj v pokoji, Monika,“ napísala.

Odkaz pre zosnulú herečku zverejnila aj Petra Polnišová, ktorá s Potokárovou spolupracovala v divadle GUnaGU. ,,Odpočívaj v pokoji, dievčatko. Bola si jedným z najväčších talentov, ktoré som stretla,“ so smútkom zareagovala na úmrtie kolegyne. Ozval sa dokonca aj politik Boris Kollár, ktorý sa rozhodol upozorniť všetkých Slovákov, ktorí by chceli čin známej brunetky tvrdo kritizovať. ,,Nesúďte, aby ste neboli súdení,“ upozornil fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/natalagermani, kollarboris, polnispetusa,maria.bartalos,katarzia, Facebook/Štúdio 12, YouTube