Len nedávno sme vás informovali o odchode Patrika Hermana z televízie Markíza. Po 26 rokoch presedlal do nového zamestnania v RTVS, kde bude okrem moderátorskej pozície plniť aj celkom nové úlohy- školenie nových neskúsených redaktorov. Kto ho ale nahradí v zabehnutých projektoch?

A je to vonku! Z publicistickej relácie Reflex sa po novom stane čisto ženský kolektív. Nakoľko Patrik Herman opustil svoje miesto pred kamerami, jeho náhradou trafila modro-žltá televízia priam do čierneho. K Miriam Kalisovej a Kvetke Horváthovej sa pridá ostrieľaná Kristína Kövešová.

Napriek tomu, že je odvážna tmavovláska na Slovensku mimoriadne obľúbená, ponuka sprevádzať divákov reportážami bežného života ju zaskočila. „Úprimne, bola som veľmi prekvapená, keď som dostala túto ponuku, pýtala som sa, či to myslia vážne,“ uviedla pre Markízu s tým, že z novej úlohy má obrovský rešpekt.

Napriek vyťaženiu, aké moderovanie každodennej relácie prináša, sa Kristína rozhodla zotrvať aj vo svojom investigatívnom poslaní. „Terén, odhaľovanie nespravodlivosti a pomoc ľuďom je pre môj život primárna,“ netají sa, a tak sa diváci budú môcť i naďalej tešiť na jej odhalené kauzy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk l Foto: Facebook/Reflex, Patrik Herman, Instagram/kristinakovesova