Má opozícia pravdu alebo tentokrát znie z jej úst nepravda, teda hoax, ktorými podľa jej názorov “oblbujú” ľudí populisti zo SMERu, HLASu, Republiky či SNS? Prekvapivé tvrdenie sa týka nebezpečného medveďa z Liptovského Mikuláša.

„Vyzývam Tarabu (ministra živ. prostredia), aby povedal, či verejnosť klame. Incident, ktorý sa stal v Liptovskom Mikuláši, mal na svedomí 100-kilový medveď. Štátna ochrana prírody však mala včera zastreliť medvedicu o hmotnosti 65 kíl,” povedal Michal Kiča, člen predsedníctva strany Demokrati a dodal, že ide o zjavnú predvolebnú kampaň v prospech Petra Pellegriniho a navodenie dojmu, že táto vláda vyriešila túto situáciu.

Útočiaci jedinec bol podľa dostupných informácií presne identifikovaný počas včerajšej nočnej hliadky na základe informácií špecializovaného softvéru, ktorý využívali hliadkujúce drony vybavené najnovšou technológiou, profesionálnou termovíziou a nočným videním.

Podozrenie, že nebol zabitý “správny” medveď, má mať aj najsilnejšia opozičná strana, a síce Progresívne Slovensko. Informovali o tom Topky.

Výstraha pre veľké okresné mesto: Jeho okolie “obsadili” medvede!

Zdroj: Topky | Foto: Depositphotos