Hollywood sa musí vyrovnať s ďalšou veľkou stratou. V nedeľu odišiel vo veku 47 rokov do hereckého neba obľúbený umelec, ktorý si zahral aj v slávnom Batmanovi. Smutnú správu potvrdila jeho agentka.

Hollywood sa zahalil do smútku po ďalšej veľkej strate. Do hereckého neba odišiel v nedeľu výborný herec Karl Shiels, ktorý nás opustil vo veku 47 rokov. Smutné správy už potvrdila zdrveným fanúšikom jeho agentka Lisa Richards: “Sme hlboko šokovaní a zarmútení, že odišiel náš priateľ Karl Shiels. Karl bol jedinečný a talentovaný, dobrosrdečný, zábavný a silný ako herec, režisér a umelecký režisér divadla Theatre Upstairs, kde bol skvelou oporou a mentorom mladých spisovateľov, hercov a režisérov,” uviedla podľa denníka Metro.

Írska televízna a divadelná hviezda zomrela z verejnosti neznámeho dôvodu, no tvrdí sa, že Karl sa počas posledných mesiacov života pohyboval o barlách a pociťoval únavu. Jeho kolegovia a známi sa z náhlej a nečakanej straty nevedia spamätať a na sociálnej sieti sa kopia dojemné odkazy do neba.

Karl Shiels si u divákov a fanúšikov získal sympatie aj rolou vo “Fair City” ako Robbie Quinn, no rovnako aj účinkovaním v mnohých televíznych šou. V roku 2013 si zahral postavu Ryana v “Peaky Blinders”. Objavil sa aj v legendárnom Batmanovi “Batman Begins” či v snímkach “Veronica Guerin”, “Intermission”, “The Clinic” či “Capital Letters”. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://twitter.com/98FM/status/1150846241485524993

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: YouTube/Movieclips, Twitter