Už 29. februára 2020 sa opäť spojí celé Slovensko, aby v parlamentných voľbách vybralo tú najlepšiu alternatívu pre našu krajinu na nasledujúce štyri roky. V súboji politických strán momentálne podľa prieskumov dominuje SMER, ktorý tentokrát poňal predvolebnú kampaň skutočne svojsky.

Je tomu len zopár hodín, čo Robert Fico opustil nemocnicu, do ktorej bol prevezený v dôsledku mimoriadne vysokého krvného tlaku. Ani stres z volieb a zdravotné problémy mu však nebránia naplno pokračovať v kampani, ktorou zrejme mieni osloviť predovšetkým mladých ľudí. Inak sa totiž nedajú vysvetliť ironický vtipné videá, pod ktoré sa tesne pred Vianocami podpisuje strana Smer.

V tom najnovšom si zahral samotný expremiér, pričom sa v škôlke prihovára svojim opozičným partnerom. “Bez mučenia priznávam, že podobné video už bolo použité v zahraničí. Ale keďže je naša opozícia ešte smiešnejšia, rozhodli sme sa urobiť slovenskú verziu,” uviedol k spotu Robert Fico. Názor na predvolebnú kampaň smerákov si vytvorte sami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Smer začiatkom decembra zverejnil i toto video

Foto | Video: YouTube