Eva “Evelyn” Kramerová (30), ktorá sa preslávila ako komička hľadajúca kuny, sa postupom rokov prepracovala medzi najobsadzovanejšie hviezdy domáceho šoubiznisu. Okrem toho, že sa objavila v mnohých reláciách, ale aj vo filmoch či seriáloch, Kvetke Horváthovej (43) prebrala flek v ostro sledovanej markizáckej šou Farma.

Reality šou Farma 12 sa dostane na televízne obrazovky už o pár dní, a kým diváci definitívne spoznajú prvých súťažiacich, vedia už aspoň to, že pôjde o boj medzi dedinčanmi a mešťanmi. Celou reláciou bude fanúšikov šou sprevádzať charizmatická blondínka Evelyn, ktorá moderátorskú štafetu prebrala po osvedčenej Kvetke Horváthovej.

Zabávačka sa ešte pred spustením boja o výhru vo výške 75 000 € dala na výučbu pole dance, a teda tanca pri tyči, pričom svojimi videami inšpiruje množstvo Sloveniek. Hriešna kráska, ktorá búra ideál dokonalosti, však cvičením aj posilňuje, čo sa odzrkadľuje nielen na jej výzore, ale aj na čoraz odvážnejších snímkach. Najnovšie sa totiž fanúšikom ukázala zahalená, a predsa odhalená ako “Miss mokré tričko”, čo ocenilo množstvo jej priaznivcov. Evelyn, vyzeráš fantasticky!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Evelynjefresh/Borishanecka, majklborek