Účastník Farmy, ktorý sa na statku objavil počas ôsmej série, prežíva mimoriadne náročné chvíle. Po rozsiahlom požiari na chate prišiel v priebehu chvíle nielen o majetok, ale takmer i o svoj život. S popáleninami totiž skončil v nemocnici, kde sa zotavuje po ohňovom pekle.

Bývalý účastník Farmy, ktorý sa zúčastnil natáčania ôsmej série reality šou, prežíva ťažké chvíle. Ondrej sa na obrazovkách objavoval ako posol správ pre farmárov. V súkromí sa až doposiaľ venoval agroturistike, no v nedeľu sa stal obeťou hroznej udalosti.

Na dvojposchodovej chate v Zázrivej na Orave došlo podľa informácií portálu Topky k rozsiahlemu požiaru, ktorý nehnuteľnosť zničil. Niekdajší účinkujúci Farmy tak prišiel v priebehu niekoľkých hodín o celý majetok so škodou v sume 400-tisíc eur. Prezídium Hasičského a záchranného zboru potvrdilo, že pri požiari bola zranená jedna osoba, ktorá utrpela popáleniny najmä na rukách.

Ondrej na sociálnej sieti krátko na to zverejnil hrozivú fotografiu v obväzoch z nemocnice, kde sa zotavuje z najhoršieho. „Ďakujem všetkým za podporu. Žijem, a to je hlavné, dom zhorel celý, úspory a všetky veci. Ale život ide ďalej,“ napísal fanúšikom a známym. Ďalšia známa exfarmárka pred pár hodinami získala nový džob moderátorky v populárnom slovenskom rádiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: FB/Ondrej B., Hasičský a záchranný zbor, Televízia Markíza