Známa exfarmárka, ktorá pred kamerami zahviezdila počas 8. série markizáckej reality šou, má vo svojom pracovnom živote skvelú novinku. Od utorkového rána totiž posilnila chlapskú dvojicu na populárnom rádiu Európa 2, kde bude v rannej šou vystupovať pravidelne ako moderátorka.

Lucia Gachulincová, dnes už Almaksus, sa na Markíze predstavila divákom počas 8. série Farmy. Odvtedy však nezaháľa a po zviditeľnení sa využila popularitu na rozbehnutie kariéry influencerky, no aj podnikateľky. Okrem toho venovala čas taktiež štúdiu či náhľadom do tabu témy.

Aktuálne má však bývalá farmárka dôvod na ďalší úsmev. Ako totiž prezradila fanúšikom na sociálnej sieti, od utorka sa stáva moderátorkou v populárnom rádiu. So správou prišla pred niekoľkými hodinami aj samotná Európa 2, kde bude Lula zabávať poslucháčov počas rannej šou.

Chlapskú dvojicu Samo Procházka a Oliver Oswald v Rannej Show Sketch Bros doplní práve zvodná tmavovláska. „Ranná Show Sketch Bros má novú posilu! Obľúbená influencerka Lula si odteraz privstane spolu s vami, uži si najbláznivejšiu rannú show v slovenskom éteri, každý deň od 6:00 do 9:00,“ nabudilo fanúšikov rádio. Ďalšia známa exfarmárka, ktorá zbalila šéfa Farmy, zas nedávno priznala rozchod.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: europa2.skFoto: Európa2, Televízia Markíza, IG/llnz