Banskobystrická polícia bola privolaná k otrasnému incidentu, ku ktorému došlo v nedeľu po siedmej hodine večer. Na Tulskej ulici mal 22-ročný muž napadnúť a bodnúť nožom len 15-ročné dievča. To muselo byť so zraneniami okamžite prevezené do nemocnice.

V Banskej Bystrici došlo v nedeľu večer k nebezpečnému incidentu, ktorý sa mohol skončiť tragédiou. Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická polícia, krátko po 19. hodine prijala na tiesňovej linke hrozivé oznámenie.

22-ročný Banskobystričan mal napadnúť len 15-ročné dievča, ktoré bodol nožom. “15-ročnej dievčine spôsobil bodné zranenie, ktoré si vyžiadalo jej okamžitý prevoz do nemocnice,” uvádza polícia. K incidentu došlo na Tulskej ulici, pričom páchateľ z miesta činu po útoku ušiel.

Polícia páchateľa dochytila na Spojovej ulici krátko po úteku a v prípade už bolo začaté trestné stíhanie. Príčiny a okolnosti incidentu sú nateraz aj naďalej predmetom vyšetrovania. “Žiadne ďalšie podrobnosti k prípadu nebudú zo strany polície nateraz zverejnené,” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj