Vo štvrtok vo večerných hodinách došlo na juhu Slovenska k hroznému incidentu. Neznámy páchateľ zaútočil s nožom v ruke na 26-ročnú ženu. Keď ju začal brániť 34-ročný muž, napadol aj jeho. Po incidente páchateľ z miesta činu ušiel a polícia po ňom aktuálne pátra.

Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická polícia, v Lučenci došlo vo štvrtok o 20:30 k hroznému incidentu. Neznámy páchateľ s nožom v ruke zaútočil na 26-ročnú ženu, ktorej spôsobil rezné poranenie na tvári.

Obeť začal brániť 34-ročný muž, na ktorého páchateľ rovnako zaútočil nožom a spôsobil mu bodné poranenie na chrbte a hrudníku. Po napadnutí, počas ktorého sa útočníkovi nôž zlomil a zostal v tele zraneného, z miesta ušiel.

Polícia po páchateľovi podľa svojich slov intenzívne pátra: „Obe zranené osoby boli prevezené na ošetrenie do nemocnice. V prípade prebiehajú procesné úkony, preto nateraz nebudeme poskytovať žiadne bližšie informácie,“ dodala polícia. Vyzýva občanov, ktorí majú o útoku akékoľvek informácie, aby ich ohlásili na čísle 158. Len včera pritom na strednej škole v Novákoch zaútočil na spolužiakov tínedžer so sekerou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj