Bývalá markizáčka Andrea Vadkerti (45) momentálne žije na francúzskom Azúrovom pobreží. V krajine, ktorá je zmietaná koronavírusovou pandémiou, však prežíva doslova peklo.

Andrea Vadkerti sa už pred rokmi vytratila z televíznych obrazoviek a aktuálne žije svoj život na Azúrovom pobreží vo Francúzsku. Rodinná idylka sa však vďaka koronavírusovej pandémií premenila na peklo, keďže krajina eviduje vyše 56-tisíc nakazených. Exmarkizáčka prezradila, ako to u nich momentálne vyzerá.

Teraz máme zákaz vychádzania, na ulici hliadkujú vojaci a cez deň v kuse počujem vrtuľníky, ktoré zvážajú do neďalekej nemocnice pacientov,” opísala pre PLUS 7 DNÍ. Smutné slová však pridala aj na svoj Instagram: “Nie je v krajine domov dôchodcov, kde by neumrel na koronu niekto. Dnes v hypermarkete som narátala len troch ľudí s rukavicami, všetci bez rúška. Žiadna predavačka ich nemala, žiadny starý človek ani policajt,” opísala hrozivú situáciu.

Exmoderátorka zároveň uviedla, že v niektorých krajinách sa vírus prihlásil o slovo aj po druhýkrát: “Nemáme veľa dobrých správ v týchto dňoch z juhu Francúzska. Lepšie news nemajú ani klienti – do Singapuru a Južnej Kórey prišla druhá vlna. Napriek mohutnému testovaniu a príkladnej disciplíne. Utešujem sa, že nič netrvá večne a každý koniec je vždy aj začiatok niečoho, čo nám môže všetkým pomôcť,” dodáva optimisticky. Hrôzu prežíva v USA aj Zuzana Belohorcová, ktorá prišla vďaka vírusu o biznis a pociťuje strach o rodičov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  │ Foto: Instagram/andrea_vadkerti, Televízia Markíza