Hrozné video sa dostalo na internet len pred pár dňami. Nešikovný doktor prezerá drobného novorodenca, keď sa mu vyšmykne z rúk a spadne na podložku. Vzápätí na to zasiahne sestrička, aha, čo urobí!

Hrozné video pádu novorodenca sa šíri internetom už pár dní. Nešťastní rodičia Monique a Derrick Rodgersovci si natáčali pôrod svojej rozkošnej dcérky v americkej Arizone, keď došlo k otrasnému incidentu. Nešikovný lekár si prezerá drobného novorodenčeka, keď sa mu vyšmykne z rúk a spadne na podložku.

Zo záberov je však zrejmé, že pohotová reakcia prítomnej sestričky mu pravdepodobne zachránila život. Bábätko sa totiž skĺzava ďalej a za to, že nespadlo na zem, vďačí práve zdravotnej sestre.

Zdrvený otecko pocítil obrovský hnev: “Skoro ste mi zabili dieťa,” vyhŕklo z neho. “Ten doktor mal na tvári po páde mojej dcérky neprítomný pohľad. Tak som mu ukázal video a on mi na to nemal čo povedať. Bol iba ticho,” rozpráva šokovane, no pridáva sa k nemu aj zhrozená manželka: “Správali sa k nemu ako k vrecu zemiakov. Sľúbila som si, že si to video viac nepustím,” dodáva ticho. Lekár, ktorý sa veľkej chyby dopustil, sa rodičom dodnes ani len neospravedlnil.

Zdroj: YouTube/CBS47 KSEE24 │ Foto: YouTube/CBS47 KSEE24, Pexels,