Zásnuby prišli pred štyrmi rokmi, no svadobné zvony im ešte stále nezazvonili. Markizácka kráska, ktorú môžete poznať zo šou Let’s Dance alebo relácie Teleráno, sa však teraz vyjadrila, že veľký deň je už na zozname plánov.

Lucia Hlaváčková sa divákom TV Markíza prihovára z ranného vysielania, ale spolu s Viktorom Vinczem mala pod palcom aj posledné dve série tanečnej šou Let’s Dance. Na plánovanie svadby zrejme stále nebol čas, no aktuálne už má Lucka v hlave aspoň konkrétne predstavy. Porozprávala o nich počas skúšania si svadobných šiat.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Hlaváčková (@luciahlavackova)

„Bude to niečo veľmi komorné. Pôjdeme sa zobrať asi na úrad, predpokladám. Aj keď možno ma láka aj romantickejšia predstava. Že by sme vyhnali tie úradníčky niekam von a potom obed s rodinou. A bastafidlimotyka, také veľmi jednoduché,“ opísala svoje plány pre Markiza.sk budúca nevesta.

Napriek intímnejšej svadbe by si ale Lucka rada obliekla pekné, no funkčné šaty, nechala sa nalíčiť a upraviť si vlasy. Rovnako tak by uvítala fotografa a kameramana, aby mala na dôležitú udalosť krásnu pamiatku.

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/luciahlavackova