Barbora Piešová (20) nie je iba víťazkou SuperStar 2020, no spevácku kariéru mala rozbehnutú dávno predtým. V roku 2017 vyhrala súťaž My Popstar Talentmania, Novácky talent aj Kremnické laso, o rok neskôr vyhrala Krištáľovú vázu a v Zemplín Pop Michalovce sa stala laureátkou súťaže. Čerešničkou na torte bolo celonárodné zviditeľnenie sa v SuperStar, z ktorej ťaží dodnes.

Barbora Piešová sa od celkovej výhry v súťaži Superstar 2020 môže pochváliť viacerými hudobnými úspechmi, ktoré obohacujú scénu slovenského šoubiznisu. Jej cover verzia skladby Next to me od Imagine Dragons sa na YouTube preslávila natoľko, že speváčke na konte svieti viac ako milión videní. Momentálne valcuje v televíznom projekte Tvoja tvár znie povedome, ktorá prichádza s novým prekvapením. 

Nová hudobná pecka, ktorú Barbora predstavila v spolupráci s kolegom zo Superstar Michalom Šafratom, skutočne chytá za srdce. Dokonalá prirodzenosť svojráznej speváčky, bezchybný spev a jednoduchý videoklip v sebe zanechávajú ten najkrajší odkaz: Skutočné priateľstvo. Posúďte sami!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: YT/Barbora Piešová | Foto: IG/barborapiesova_official