Nie je to tak dávno, čo Česko a Slovensko spoznali svoju novú Superstar, ktorou sa stal talentovaný mladík Adam Pavlovčin. Práve neprehliadnuteľný umelec učaroval aj moderátorke Ewe Farnej či porotkyniam Monike Bagárovej a Patricii Pagáčovej, ktorá sa po ukončení šou venuje nielen svojej rodinke, ale predovšetkým sebe.

Vždy dobre naladená Patricie Pagáčová (33) v máji porodila rozkošnú dcérku Bibiánu, pričom už po pár mesiacoch vyzerá doslova fantasticky. Úspešná herečka s príchodom roka 2022 zobrala svoju rodinku na Vysočinu, kde sa ubytovali v priestoroch luxusnej chaty pri jazere a ostali doslova unesení.

Okrem oddychu a užívania si čarovného miesta Paťa vyskúšala aj otužovanie, ktorému však štandardne neholduje. ,,Dnes som si dala vrchol svojho otužovania, respektíve, ja sa neotužujem, takže zo sauny do snehu, naspäť do sauny, potom do jazierka, do sauny a zase do snehu je na mňa fakt výkon, ale bolo to parádne, cítim sa ako znovuzrodená,“ pochválila sa blondínka a pridala fotku, na ktorej sa na verejnosti sčasti prekrýva len bielou plachtou. Tomu hovoríme odvážna mamča!

Patríciu v netypickej póze môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/patricie.pagacova