Igor Matovič prijal pred pár hodinami pozvanie do markizáckej relácie Na telo Plus, kde zasadol do kresla vedľa moderátora Michala Kovačiča. To ešte netušil, že krátko na to skolí expremiéra choroba. Ako priznal fanúšikom na sociálnej sieti, mal pozitívny test na Covid.

Igor Matovič prijal pred pár dňami pozvanie do markizáckej relácie Na telo Plus, kde debatoval s moderátorom Michalom Kovačičom o pálčivých témach Slovenska. Expremiér sršal energiou a dobrou náladou. To však ešte netušil, že už o krátku dobu ho náhle skolí choroba.

Ako len pred pár hodinami priblížil fanúšikom na sociálnej sieti, test na Covid mu vyšiel s pozitívnym výsledkom. Politik tiež priblížil, aký priebeh mal nástup koronavírusovej infekcie. “Včera po tlačovke som si sadol do kresla, že si dám kafčo. Zrazu v sekunde ma striasla zima a strašne sa mi chcelo spať,” opisuje.

Exminister financií tak priznáva, že po dlhej dobe musí odložiť pracovný program a zahájiť liečbu. “A tak od včera večera vylihujem po rokoch v posteli a dúfam, že tá hnusoba je dnes už naozaj len “chrípôčka”,” podotkol na margo ľudí, ktorí pochybujú o vážnosti ochorenia už od začiatku pandémie. Monika Jankovská sa rozhodla podstúpiť detektor lži, pričom mala získať nečakané výsledky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

ZdrojFoto: FB/Igor Matovic, Televízia Markíza