Dievčatá zo šou Ruža pre nevestu sú čím ďalej tým viac prepierané na verejnosti. Jednotlivé epizódy a účastníčky hodnotí na svojom Instagrame nielen kontroverzný spevák Tomy Kotty, ale i influencerka Alexandra Laura Godályová, a to v jej okienku Mravná polícia.

Ostatná epizóda Ruže pre nevestu bola skutočne plodná na momenty, pri ktorých sa dievčatá ukázali v poriadne nepeknom svetle. Balónová vojna ukázala ich charaktery a policajtka Šanik z oddelenia mravnostnej polície nenechala na nich nitku suchú. Najviac si to odniesla zrejme Verona.

influencerka

,,Verona o sebe hrdo vyhlásila, že v sebe drží netvora, a že vie byť veľké zviera, a že málokto to o nej vie. Podľa mňa to o nej vieme všetci, pretože sa ako netvor a zviera správa od začiatku. Ale s takouto satisfakciou v tvári povedať, že si užíva, že sa jej Lucy bála, že videla jej strach v očiach, a že to miluje, wau. Byť takto zlý, to musíš mať zakorenené v kostiach. To musí byť nevyliečiteľné. A keď už nám takýto človek znepríjemňuje sledovanie našej obľúbenej reality šou, ktorú pozeráme na to, aby sme sa zabavili, nie na to, aby nám bolo zle od žalúdka, tak si z toho zoberme aspoň odstrašujúci príklad toho, akými ľuďmi nechceme byť, akými ľuďmi nechceme, aby boli naše deti, a akými ľuďmi sa nechceme obklopovať,” hovorí Alexandra vo svojom videu.

Tomy Kotty naložil Dolli z Ruže ako nikto: Prostitútka z Dubaja!

Plavovláska si, samozrejme, vzala na paškál aj iné nevesty, pričom o Lucy vypustila komentár, ktorý blondínku mierne rozčúlil. Alexandra totiž uviedla, že podľa nej je Lucy zaľúbená do Julie.

influencerka

,,To automaticky som lezba, keď sa kamarátim s Julli a je tam jediná osoba vo vile, s ktorou som komunikovala 24/7? Ľudia, tie baby sa správali ešte horšie, keď sa vypli kamery, a Radko tam nebol, nič nevidel… Sorry, že som mala jednu kamarátku tam a tou bola Julli, a je pochopiteľné, že sme si vytvorili kamarátsky vzťah medzi sebou,” reagovala na slová o zaľúbenosti športovkyňa, ktorá zároveň šokovala odhalením, že dievčatá sa pomedzi natáčanie k sebe správali ešte nevraživejšie, než vidíme na obrazovkách.

Zdroj/Foto: Instagram/alexgodaly