Jakub Jablonský je hviezdou seriálu Dunaj, k vašim službám a najnovšie aj tanečnej šou Let’s Dance, kde ho už mnohí diváci hneď po prvom výkone vidia ako favorita. V súkromí to však mladý herec až také ružové nemá, rozišiel sa so svojou priateľkou Kristínou Spáčovou.

Po šiestich rokoch prišiel koniec. Herec Jakub Jablonský pre Markiza.sk potvrdil rozchod s nemenej obľúbenou herečkou Kristínou Spáčovou, ktorá v minulosti taktiež účinkovala v seriáli Dunaj, k vašim službám ako predstaviteľka nevidiacej klaviristky Marty Gruberovej. V súčasnosti ju môžete vídať ako detskú doktorku Simonu v seriáli Mama na prenájom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

 „Je pravda, že s Kristínkou sa naše cesty po rokoch rozišli. Je to výsledok rozhovorov a ľudských rozdielov a potrieb. Každý sme sa vybrali ďalej svojou cestou bez hádok. Rozchod nesúvisí s aktuálne prebiehajúcou show Let‘s Dance. Dôvody sú osobné a rád by som zachoval priestor na súkromie v tejto téme,“ vyjadril sa Jakub, ktorý sa teraz plne sústredí na svoju účasť v Let’s Dance.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jakub Jablonský (@jakubkojablonsky)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, jakubkojablonsky