Martin Jakubec (34) a Božanka (64) pútajú v posledných týždňoch nemalo pozornosti. Pred pár hodinami sa dokonca spevák pochválil s veľkolepou novinkou: s manželkou sú v radostnom očakávaní!

Martin Jakubec a Božanka sú ako neriadené strely a počas uplynulých týždňov na seba strhávajú všetku pozornosť. Prednedávnom dokonca zverejnili čudnú ponuku, v ktorej požadujú vyplatenie 2 miliónov eur za to, že zverejnia intímne video zo svojej spálne.

Nevedno, ako sú na tom občania Slovenska a aká suma sa doposiaľ vyzbierala, no spevák pokračuje v šokujúcich novinkách aj naďalej. Po verejnej kritike rapera Rytmusa na svojom profile totiž pred pár hodinami zavesil natešený odkaz so zvláštnym posolstvom: “Všetci sú v radostnom očakávaní! Aj my s Božankou nezaostávame a sme v radostnom očakávaní! Onedlho sa podelíme o tu radostnú zvesť,” píše Jakubec.

Hoci mnohým v prvom okamihu napadne, že dvojica by mohla čakať bábätko, pri troche logického uvažovania zrejme takúto teóriu ihneď zavrhnú. Nateraz tak nie je celkom jasné, či má Martin na mysli tehotenstvo niekoho v ich spoločnej rodine, alebo sú mladomanželia v očakávaní nejakej ďalšej veľkolepej pripravovanej akcie. Každopádne, nevieme sa dočkať!

Čo myslel Martin Jakubec tým “radostným očakávaním”?

Zdroj | Foto: Facebook