Martin Jakubec v minulosti kandidoval za prezidenta, no jeho politický boj bol neúspešný. Do pozornosti médií sa dostal vďaka jeho pestrému súkromnému životu, keď zorganizoval falošnú svadbu s výrazne staršou blondínkou Božankou. Tentokrát sa však rozhodol opäť vplávať do politických vôd s cieľom zvíťaziť v komunálnych voľbách.

Spevák známych šlágrov na výročie SNP oznámil, že zabojuje o funkciu primátora hlavného mesta. V týchto chvíľach plánuje kandidovať za stranu ĽSNS. ,,Od dnes som novou žiarou a svetlom nádeje pre Bratislavu,“ napísal s nadšením na sociálnej sieti.

Jakubec prirovnal Slovensko k Titanicu, ktorý sa pomaly, ale iste potápa ku dnu. Matovič sa má pred médiami vysmievať občanom do tváre, pričom svojimi vyjadreniami pochováva aj posledné nádeje, aby sa v našej krajine mohlo dobre žiť.

Miláčik postarších dám má však jasné riešenie. ,,…zbaviť sa Matoviča, Hegera, Naďa, Čaputovej. Potom musí prísť rekonštrukcia systému. Loď pôjde ku dnu, len nemôžeme dopustiť, aby celý národ išiel ku dnu spolu s vládou,“ domnieva sa kandidát na primátora Bratislavy, ktorý údajne už začal robiť poriadky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Martin Jakubec