Komunálne voľby sú už za dverami, pričom najnovšie svoju kandidatúru oznámil aj známy hudobník, ktorý sa už pokúšal presadiť v polike i v minulosti. Tento raz sa mieni stať Martin Jakubec primátorom hlavného mesta a svoj zámer ohlásil prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

29. augusta oznámil spevák Martin Jakubec svoju kandidatúru na post primátora Bratislavy. „Dnes je výnimočný dátum. Vo výnimočné dátumy sa uskutočňujú výnimočné rozhodnutia. Dnes som sa rozhodol, že ohlásim kandidatúru na primátora Bratislavy,“ uviedol, pričom ju označil za metropolu bez zodpovedného riadenia, ktorá sa stáva zaostalou medzi ostatnými európskymi hlavnými mestami.

“Nefunguje tu integrovaná doprava a mesto chcú riadiť majstri lobingu a maskovaní zlodeji. Tento týždeň oznámim predvolebné spolupráce a program primátora. Dnes začíname Bratislavské SNP. Hore hlavy, Bratislavčania, boj začína. Od dnes som novou žiarou a svetlom nádeje pre Bratislavu,” píše odhodlane vo svojom príspevku. Pre Denník N zároveň hovorca Martin Beluský potvrdil, že spevák bude kandidovať za stranu ĽSNS.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Martin Jakubec, Dennik N